| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar articol par | ADM58502 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| HYUNDAI | KGA2A34170A |
| KIA | GA2A34170B |
| KIA | KGA2A34170A |
| KIA | KGA2A34170B |
| MAZDA | F15134170 |
| MAZDA | GA2A34170 |
| MAZDA | GA2A34170A |
| MAZDA | L20634170A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| NPS | M405A01 |
| PEX | 12.05.574 |
| PEX | 12.05.505 |
| SPIDAN | 40839 |
| SPIDAN | 40840 |
| SPIDAN | 40995 |
| SPIDAN | 46306 |
| SPIDAN | 57379 |
| SPIDAN | 57528 |
| SPIDAN | 57529 |
| RUVILLE | 917000 |
| RUVILLE | 917029 |
| RUVILLE | 917030 |
| RUVILLE | 917031 |
| RUVILLE | 918930 |
| LEMFORDER | 23039 01 |
| LEMFORDER | 24938 01 |
| LEMFORDER | 30702 01 |
| LEMFORDER | 30702 02 |
| LEMFORDER | 33272 01 |
| LEMFORDER | 34673 01 |
| MONROE | L50603 |
| MONROE | L50604 |
| MONROE | L50606 |
| MONROE | L50607 |
| MONROE | L50621 |
| BENDIX | 042617B |
| BENDIX | 042777B |
| BENDIX | 042778B |
| BENDIX | 042952B |
| BENDIX | 042954B |
| BENDIX | 042979B |
| HB JAKOPARTS | J4893008 |
| HB JAKOPARTS | J4893027 |
| HB JAKOPARTS | J4960317 |
| HB JAKOPARTS | J4963001 |
| HB JAKOPARTS | J4963012 |
| HB JAKOPARTS | J4973001 |
| HB JAKOPARTS | J4973016 |
| QUINTON HAZELL | QLS1625S |
| QUINTON HAZELL | QLS1626S |
| QUINTON HAZELL | QLS3362S |
| QUINTON HAZELL | QLS3381S |
| QUINTON HAZELL | QLS3427S |
| QUINTON HAZELL | QLS3665S |
| QUINTON HAZELL | QLS3674S |
| PEX | 12.05.409 |
| PEX | 12.05.410 |
| PEX | 12.05.566 |
| DELPHI | TC1104 |
| DELPHI | TC1105 |
| DELPHI | TC1107 |
| DELPHI | TC1344 |
| DELPHI | TC1401 |
| DELPHI | TC1791 |
| DELPHI | TC1837 |
| DELPHI | TC1902 |
| DELPHI | TC2388 |
| DELPHI | TC2389 |
| METZGER | 53035311 |
| METZGER | 53035719 |
| METZGER | 53035812 |
| METZGER | 53035911 |
| METZGER | 53036419 |
| METZGER | 53036612 |
| METZGER | 53058109 |
| METZGER | 83035812 |
| METZGER | 83035911 |
| TRISCAN | 8500 50603 |
| TRISCAN | 8500 50604 |
| TRISCAN | 8500 50606 |
| TRISCAN | 8500 50607 |
| TRISCAN | 8500 50621 |
| NK | 5113208 |
| NK | 5113209 |
| NK | 5113210 |
| NK | 5113214 |
| NK | 5113226 |
| OPTIMAL | G7-1209 |
| OPTIMAL | G7-628 |
| OPTIMAL | G7-629 |
| OPTIMAL | G7-864 |
| OPTIMAL | G7-866 |
| OPTIMAL | G7-996 |
| MAPCO | 19120HPS |
| MAPCO | 19590 |
| MAPCO | 19590HPS |
| MAPCO | 19591 |
| MAPCO | 19591HPS |
| MAPCO | 19593 |
| MAPCO | 19593HPS |
| MAPCO | 59530 |
| MAPCO | 59531 |
| MAPCO | 59535 |
| MAPCO | 59535HPS |
| MAPCO | 59590 |
| MAPCO | 59591 |
| MOOG | KI-LS-2674 |
| MOOG | KI-LS-2676 |
| MOOG | MD-LS-0972 |
| MOOG | MD-LS-10096 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| MOOG | MD-LS-1127 |
| MOOG | MD-LS-2694 |
| MOOG | MD-LS-3315 |
| SIDEM | 51060 |
| SIDEM | 51061 |
| SIDEM | 51063 |
| SIDEM | 51167 |
| SIDEM | 51261 |
| SIDEM | 51268 |
| SIDEM | 81068 |
| SIDEM | 81069 |
| MEYLE | 35-16 060 0001 |
| MEYLE | 35-16 060 0002 |
| MEYLE | 35-16 060 0010 |
| MEYLE | 35-16 060 0011/HD |
| MEYLE | 35-16 060 0021/HD |
| MEYLE | 35-16 060 0026 |
| JAPANPARTS | SI-303L |
| JAPANPARTS | SI-303R |
| JAPANPARTS | SI-305 |
| JAPANPARTS | SI-310 |
| JAPANPARTS | SI-319R |
| JAPANPARTS | SI-K52L |
| JAPANPARTS | SI-K52R |
| TRW | JTS193 |
| TRW | JTS194 |
| TRW | JTS237 |
| OCAP | 0502657 |
| OCAP | 0504439 |
| OCAP | 0505585 |
| OCAP | 0508072 |
| OCAP | 0582802 |
| OCAP | 0583801 |
| OCAP | 0593801 |
| KAVO PARTS | SLS-4504 |
| KAVO PARTS | SLS-4505 |
| KAVO PARTS | SLS-4506 |
| KAVO PARTS | SLS-4511 |
| KAVO PARTS | SLS-4517 |
| KAVO PARTS | SLS-4526 |
| A.B.S. | 260076 |
| A.B.S. | 260195 |
| BIRTH | BS5009 |
| FLENNOR | FL0198-H |
| FLENNOR | FL517-H |
| FLENNOR | FL518-H |
| FLENNOR | FL753-H |
| FLENNOR | FL755-H |
| FLENNOR | FL885-H |
| NIPPARTS | J4893007 |
| NIPPARTS | J4963001 |
| NIPPARTS | J4973002 |
| NIPPARTS | N4893018 |
| NIPPARTS | N4973022 |
| MGA | SA7249 |
| MGA | SA7254 |
| MGA | SA7365 |
| MGA | SA8254 |
| MGA | SA8365 |
| ASHIKA | 106-03-303L |
| ASHIKA | 106-03-303R |
| ASHIKA | 106-03-305 |
| ASHIKA | 106-03-310 |
| ASHIKA | 106-03-319R |
| ASHIKA | 106-0K-K52L |
| ASHIKA | 106-0K-K52R |
| FAI | SS4171 |
| FAI | SS4173 |
| FAI | SS759 |
| FAI | SS760 |
| FAI | SS829 |
| JP GROUP | 3840400179 |
| JP GROUP | 3840400189 |
| JP GROUP | 3850500709 |
| JP GROUP | 3850500909 |
| KAGER | 85-0049 |
| FIRST LINE | FDL6451 |
| FIRST LINE | FDL6452 |
| FIRST LINE | FDL6608 |
| FIRST LINE | FDL6673 |
| FIRST LINE | FDL6680 |
| FIRST LINE | FDL6947 |
| FIRST LINE | FDL6949 |
| RTS | 97-08033-1 |
| RTS | 97-08033-2 |
| RTS | 97-98002 |
| RTS | 97-98005 |
| RTS | 97-98029-1 |
| NPS | M405A03 |
| NPS | M405A13 |
| BORG & BECK | BDL6451 |
| BORG & BECK | BDL6452 |
| BORG & BECK | BDL6608 |
| BORG & BECK | BDL6673 |
| BORG & BECK | BDL6680 |
| BORG & BECK | BDL6947 |
| BORG & BECK | BDL6949 |
| JAPKO | 106303L |
| JAPKO | 106303R |
| JAPKO | 106305 |
| JAPKO | 106310 |
| JAPKO | 106319R |
| JAPKO | 106K52L |
| JAPKO | 106K52R |
| FRAP | 3246 |
| VEMA | 22051 |
| VEMA | 22052 |
| VEMA | 22699 |
| STARLINE | 20.36.738 |
| STARLINE | 80.16.736 |
| STARLINE | 80.22.736 |
| STARLINE | 80.22.737 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | CLMZ-2 |
| CTR | CLMZ-3 |
| CTR | CLMZ-4 |
| CTR | KGA2A34170A |
| IR | 56-04736 |
| ITN | 06-628-G7 |
| ITN | 06-866-G7 |