| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet 1 | M10x1,25 |
| Dimensiune filet 2 | M10x1,25 |
| Lungime [mm] | 105 |
| Numar articol par | 35-16 060 0002 |
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410592 |
| KIA | KGA2A34170A |
| MAZDA | F15134170 |
| MAZDA | F18934170 |
| MAZDA | GA2A34170 |
| MAZDA | GA2A34170A |
| TOYOTA | L20634170A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 19145113208 |
| SPIDAN | 40839 |
| SPIDAN | 57529 |
| RUVILLE | 917030 |
| RUVILLE | 918930 |
| LEMFORDER | 23039 01 |
| MONROE | L50604 |
| BENDIX | 042778B |
| BENDIX | 042979B |
| HB JAKOPARTS | J4960317 |
| HB JAKOPARTS | J4963001 |
| QUINTON HAZELL | QLS1625S |
| QUINTON HAZELL | QLS3674S |
| PEX | 12.05.409 |
| DELPHI | TC1104 |
| DELPHI | TC1837 |
| DELPHI | TC2388 |
| METZGER | 53035311 |
| METZGER | 53035911 |
| METZGER | 83035911 |
| FEBI BILSTEIN | 15412 |
| FEBI BILSTEIN | 33917 |
| FEBI BILSTEIN | 34776 |
| TRISCAN | 8500 50604 |
| NK | 5113208 |
| OPTIMAL | G7-629 |
| OPTIMAL | G7-996 |
| MAPCO | 19590 |
| MAPCO | 19590HPS |
| MAPCO | 59531 |
| MOOG | KI-LS-2674 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| SIDEM | 51060 |
| SIDEM | 81069 |
| SWAG GERMANY | 83 79 0002 |
| SWAG GERMANY | 83 93 3917 |
| JAPANPARTS | SI-303L |
| JAPANPARTS | SI-K52L |
| TRW | JTS194 |
| VAICO | V32-0003 |
| KAMOKA | 9951060 |
| KAMOKA | 9981068 |
| DENCKERMANN | D140146 |
| OCAP | 0593801 |
| KAVO PARTS | SLS-4505 |
| A.B.S. | 260076 |
| A.B.S. | 260195 |
| BIRTH | BS5009 |
| FLENNOR | FL518-H |
| FLENNOR | FL885-H |
| NIPPARTS | J4963001 |
| DIEDERICHS | 1561807 |
| ASHIKA | 106-03-303L |
| ASHIKA | 106-0K-K52L |
| FAI | SS4172 |
| FAI | SS759 |
| JP GROUP | 3840400179 |
| KAGER | 85-0049 |
| KAWE | FL518-H |
| KAWE | FL885-H |
| BLUE PRINT | ADM58503 |
| FIRST LINE | FDL6451 |
| FIRST LINE | FDL6947 |
| RTS | 97-08033-2 |
| ASHUKI | M875-30 |
| ASHUKI | M875-77 |
| ASHUKI | M879-78 |
| DITAS | A2-5574 |
| BORG & BECK | BDL6451 |
| BORG & BECK | BDL6947 |
| JAPKO | 106303L |
| JAPKO | 106K52L |
| VEMA | 22051 |
| YAMATO | J63040YMT |
| DJ PARTS | DL1066 |
| DEEZA | KI-L116 |
| RIW | MZ4007 |
| FORMPART | 3808000 |
| STARLINE | 20.36.738 |
| STARLINE | 80.22.737 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | KGA2A34170A |