| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Info 1 | cu accesorii |
| Numar articol par | JTS194 |
| Vehicul cu volan pe stanga/dreapta | pentru volan pe stanga/dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410591 |
| FORD | GA2A34150A |
| MAZDA | GA2A34150 |
| MAZDA | GA2A34150A |
| MAZDA | GA2A34150A9A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 40840 |
| RUVILLE | 917031 |
| LEMFORDER | 24938 01 |
| MONROE | L50603 |
| BENDIX | 042777B |
| HB JAKOPARTS | J4973001 |
| QUINTON HAZELL | QLS1626S |
| PEX | 12.05.410 |
| DELPHI | TC1105 |
| METZGER | 53035812 |
| METZGER | 83035812 |
| FEBI BILSTEIN | 15411 |
| TRISCAN | 8500 50603 |
| NK | 5113209 |
| OPTIMAL | G7-628 |
| MAPCO | 19591 |
| MAPCO | 19591HPS |
| MAPCO | 59530 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| MOOG | MD-LS-1127 |
| SIDEM | 51061 |
| MEYLE | 35-16 060 0002 |
| SWAG GERMANY | 83 79 0001 |
| OCAP | 0583801 |
| A.B.S. | 260075 |
| BLUE PRINT | ADM58502 |
| FIRST LINE | FDL6452 |
| RTS | 97-08033-1 |
| DITAS | A2-5572 |
| STARLINE | 80.22.736 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | CLMZ-2 |
| CTR | CLMZ-3 |
| CTR | KGA2A34170A |
| ITN | 06-628-G7 |