| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410591 |
| KIA | KGA2A34150A |
| MAZDA | F15134150 |
| MAZDA | GA2A34150 |
| MAZDA | GA2A34150A |
| MAZDA | GD1E34150 |
| MAZDA | L20634150A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 917030 |
| MONROE | L50603 |
| QUINTON HAZELL | QLS1626S |
| METZGER | 53035812 |
| FEBI BILSTEIN | 15411 |
| NK | 5113209 |
| OPTIMAL | G7-996 |
| MAPCO | 19591 |
| MAPCO | 59591 |
| MOOG | KI-LS-2674 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| MOOG | MD-LS-1127 |
| SIDEM | 51061 |
| MEYLE | 35-16 060 0002 |
| OCAP | 0583801 |
| FLENNOR | FL517-H |
| BLUE PRINT | ADM58502 |
| FIRST LINE | FDL6452 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | CLMZ-2 |
| CTR | CLMZ-3 |
| CTR | KGA2A34170A |