| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Lungime [mm] | 105 |
| Numar articol par | 53035812 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410592 |
| MAZDA | F15134170 |
| MAZDA | GA2A34170 |
| MAZDA | GA2A34170A |
| MAZDA | GA2A34170A9A |
| MAZDA | KGA2A34150A |
| MAZDA | L20634170A |
| TOYOTA | L20634170A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 40839 |
| RUVILLE | 917030 |
| RUVILLE | 918930 |
| LEMFORDER | 23039 01 |
| BENDIX | 042778B |
| HB JAKOPARTS | J4963001 |
| QUINTON HAZELL | QLS1625S |
| PEX | 12.05.409 |
| DELPHI | TC1104 |
| FEBI BILSTEIN | 15412 |
| TRISCAN | 8500 50604 |
| NK | 5113208 |
| OPTIMAL | G7-629 |
| MAPCO | 19590 |
| MAPCO | 19590HPS |
| MAPCO | 49590HPS |
| MAPCO | 59531 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| SIDEM | 51060 |
| MEYLE | 35-16 060 0001 |
| SWAG GERMANY | 83 79 0002 |
| TRW | JTS194 |
| VAICO | V32-0003 |
| OCAP | 0593801 |
| A.B.S. | 260076 |
| BIRTH | BS5009 |
| FLENNOR | FL518-H |
| NIPPARTS | J4963001 |
| KAGER | 85-0049 |
| FORMPART | 3808000 |
| STARLINE | 20.36.738 |
| STARLINE | 80.22.737 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | KGA2A34170A |