| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet 1 | M10x1,25 |
| Dimensiune filet 2 | M10x1,25 |
| Lungime [mm] | 105 |
| Numar articol par | 35-16 060 0001 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410591 |
| KIA | KGA2A34150A |
| MAZDA | F15134150 |
| MAZDA | F18934150 |
| MAZDA | GA2A34150 |
| MAZDA | GA2A34150A |
| MAZDA | L20634150A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 19145113209 |
| SPIDAN | 40840 |
| RUVILLE | 917031 |
| RUVILLE | 918931 |
| LEMFORDER | 24938 01 |
| MONROE | L50603 |
| BENDIX | 042777B |
| HB JAKOPARTS | J4973001 |
| QUINTON HAZELL | QLS1626S |
| QUINTON HAZELL | QLS3675S |
| PEX | 12.05.410 |
| DELPHI | TC1105 |
| DELPHI | TC1838 |
| METZGER | 53035212 |
| METZGER | 53035812 |
| METZGER | 83035812 |
| FEBI BILSTEIN | 15411 |
| FEBI BILSTEIN | 34777 |
| TRISCAN | 8500 50603 |
| NK | 5113209 |
| OPTIMAL | G7-628 |
| MAPCO | 19591 |
| MAPCO | 19591HPS |
| MAPCO | 59530 |
| MOOG | MD-LS-1127 |
| SIDEM | 51061 |
| SWAG GERMANY | 83 79 0001 |
| SWAG GERMANY | 83 93 4777 |
| JAPANPARTS | SI-303R |
| JAPANPARTS | SI-K52R |
| TRW | JTS193 |
| VAICO | V32-0002 |
| VAICO | V32-0088 |
| KAMOKA | 9951061 |
| DENCKERMANN | D140147 |
| OCAP | 0583801 |
| KAVO PARTS | SLS-4504 |
| A.B.S. | 260075 |
| BIRTH | BD5009 |
| FLENNOR | FL517-H |
| NIPPARTS | J4973002 |
| ASHIKA | 106-03-303R |
| ASHIKA | 106-0K-K52R |
| FAI | SS4173 |
| FAI | SS760 |
| JP GROUP | 3840400189 |
| KAGER | 85-0110 |
| KAWE | FL517-H |
| BLUE PRINT | ADM58502 |
| FIRST LINE | FDL6452 |
| FIRST LINE | FDL6948 |
| RTS | 97-08033-1 |
| ASHUKI | M875-35 |
| ASHUKI | M875-35J |
| DITAS | A2-5572 |
| BORG & BECK | BDL6452 |
| BORG & BECK | BDL6948 |
| JAPKO | 106303R |
| JAPKO | 106K52R |
| VEMA | 22052 |
| YAMATO | J63000YMT |
| YAMATO | J63041YMT |
| DEEZA | MD-L117 |
| RIW | MZ4008 |
| FORMPART | 3808001 |
| TALOSA | 50-04512 |
| STARLINE | 80.22.736 |
| CTR | CLMZ-2 |
| CTR | CLMZ-3 |
| ITN | 06-628-G7 |