| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 3410592 |
| KIA | KGA2A34170A |
| MAZDA | F15134170 |
| MAZDA | GA2A34170 |
| MAZDA | GA2A34170A |
| MAZDA | GD1E34170 |
| MAZDA | L20634170A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 917031 |
| MONROE | L50604 |
| QUINTON HAZELL | QLS1625S |
| METZGER | 53035911 |
| FEBI BILSTEIN | 15412 |
| NK | 5113208 |
| OPTIMAL | G7-823 |
| MAPCO | 19590 |
| MAPCO | 59590 |
| MOOG | KI-LS-2676 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| SIDEM | 51060 |
| MEYLE | 35-16 060 0001 |
| OCAP | 0593801 |
| FLENNOR | FL518-H |
| TOPRAN GERMANY | 109 044 |
| BLUE PRINT | ADM58503 |
| FIRST LINE | FDL6451 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | KGA2A34170A |