| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet 1 | M10x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M10x1,5 |
| Lungime [mm] | 250 |
| Varianta heavy-duty | |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1513343 |
| FORD | 1745924 |
| FORD | 1790310 |
| FORD | 3L843052AA |
| FORD | 4049981 |
| FORD | 4133885 |
| FORD | 4462153 |
| FORD | 4487771 |
| FORD | 4562792 |
| FORD | 4779527 |
| FORD | 5096832 |
| FORD | 5L845K483AB |
| FORD | 5L845K483AC |
| FORD | 7L845K483AA |
| FORD | 7L845K483AB |
| FORD | 8V513B438BA |
| FORD | 8V513B438BB |
| MAZDA | BC1D28170 |
| MAZDA | BC1D28170A |
| MAZDA | D65132170A |
| MAZDA | EC0134150 |
| MAZDA | EC0134150A |
| MAZDA | EF9134150D |
| MAZDA | ZZC034150 |
| NISSAN | 546189U00A |
| NISSAN | 54618AX600 |
| NISSAN | 54618BC40A |
| RENAULT | 8200127308 |
| RENAULT | 8200605381 |
| RENAULT | 8201079463 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 19145112218 |
| MAPCO | 52600 |
| FLENNOR | FL0142-H |
| DITAS | DSR1015 |
| DITAS | A2-5806 |
| DITAS | A2-5869 |
| DITAS | A2-6042 |
| VEMA | 22207 |
| SPIDAN | 50252 |
| SPIDAN | 50493 |
| SPIDAN | 57440 |
| RUVILLE | 915547 |
| LEMFORDER | 29468 01 |
| MONROE | L14657 |
| BENDIX | 042486B |
| BENDIX | 042649B |
| BENDIX | 042954B |
| HB JAKOPARTS | J4961029 |
| HB JAKOPARTS | J4963012 |
| QUINTON HAZELL | QLS3489S |
| QUINTON HAZELL | QLS3561S |
| QUINTON HAZELL | QLS3636S |
| DELPHI | TC1305 |
| DELPHI | TC1344 |
| DELPHI | TC1953 |
| METZGER | 53017118 |
| METZGER | 53034818 |
| METZGER | 53055918 |
| FEBI BILSTEIN | 19235 |
| FEBI BILSTEIN | 21810 |
| FEBI BILSTEIN | 33916 |
| TRISCAN | 8500 10639 |
| TRISCAN | 8500 50618 |
| NK | 5112218 |
| OPTIMAL | G7-1057 |
| OPTIMAL | G7-1253 |
| MAPCO | 19120HPS |
| MAPCO | 19593 |
| MAPCO | 19593HPS |
| MOOG | FD-LS-8093 |
| MOOG | RE-LS-2100 |
| SIDEM | 3164 |
| SIDEM | 41660 |
| SIDEM | 41666 |
| SWAG GERMANY | 82 92 1810 |
| SWAG GERMANY | 83 93 3916 |
| JAPANPARTS | SI-110 |
| JAPANPARTS | SI-111 |
| JAPANPARTS | SI-321 |
| JAPANPARTS | SI-325 |
| TRW | JTS433 |
| TRW | JTS7611 |
| VAICO | V46-0126 |
| OCAP | 0504380 |
| OCAP | 0504410 |
| KAVO PARTS | SLS-4506 |
| KAVO PARTS | SLS-6532 |
| KAVO PARTS | SLS-6559 |
| A.B.S. | 260077 |
| A.B.S. | 260371 |
| A.B.S. | 260668 |
| A.B.S. | 260715 |
| BIRTH | BX0050 |
| BIRTH | BX5087 |
| FLENNOR | FL0946-H |
| NIPPARTS | J4893007 |
| NIPPARTS | J4961029 |
| NIPPARTS | J4963012 |
| ASHIKA | 106-01-110 |
| ASHIKA | 106-01-111 |
| ASHIKA | 106-03-305 |
| ASHIKA | 106-03-321 |
| ASHIKA | 106-03-325 |
| SASIC | 4005147 |
| FAI | SS2349 |
| FAI | SS2778 |
| KAGER | 85-0287 |
| KAGER | 85-0519 |
| MALO | 18744 |
| MALO | 19194 |
| MALO | 50154 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 36837 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 37175 |
| BLUE PRINT | ADM58505 |
| BLUE PRINT | ADN18568 |
| FIRST LINE | FDL6706 |
| FIRST LINE | FDL6938 |
| FIRST LINE | FDL6968 |
| RTS | 97-92311 |
| NPS | N405N18 |
| ASHUKI | 1488-9201 |
| ASHUKI | M875-27 |
| ASHUKI | M875-48 |
| BORG & BECK | BDL6608 |
| BORG & BECK | BDL6706 |
| BORG & BECK | BDL6938 |
| BORG & BECK | BDL6968 |
| JAPKO | 106110 |
| JAPKO | 106111 |
| JAPKO | 106321 |
| JAPKO | 106325 |
| FRAP | 3763 |
| DJ PARTS | DL1228 |
| DEEZA | MD-L145 |
| STARLINE | 20.31.735 |
| STARLINE | 84.61.735 |
| STARLINE | 84.73.730 |
| IR | 56-04600 |
| ITN | 06-1057-G7 |
| 555 | SL-N270-M |
| QWP | WSS1019 |
| NISSAN | 54618BC40A |
| NISSAN | 54618JX00A |
| PREMIERE | FDB.547 |