| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar articol par | ADM58503 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| HYUNDAI | KGA2A34150A |
| KIA | KGA2A34150B |
| MAZDA | GA2A34150 |
| MAZDA | GA2A34150A |
| MAZDA | GA2A34150B |
| MAZDA | L20634150A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| NPS | K405A01 |
| NPS | M405A01 |
| PEX | 12.05.505 |
| SPIDAN | 40840 |
| SPIDAN | 40995 |
| SPIDAN | 57528 |
| SPIDAN | 57529 |
| RUVILLE | 917029 |
| RUVILLE | 917031 |
| RUVILLE | 918931 |
| LEMFORDER | 23039 01 |
| LEMFORDER | 24938 01 |
| LEMFORDER | 30702 01 |
| LEMFORDER | 30702 02 |
| MONROE | L50603 |
| MONROE | L50604 |
| MONROE | L50607 |
| BENDIX | 042777B |
| BENDIX | 042778B |
| BENDIX | 042954B |
| HB JAKOPARTS | J4963001 |
| HB JAKOPARTS | J4963012 |
| HB JAKOPARTS | J4973001 |
| QUINTON HAZELL | QLS1626S |
| QUINTON HAZELL | QLS3427S |
| PEX | 12.05.410 |
| DELPHI | TC1105 |
| DELPHI | TC1344 |
| DELPHI | TC2389 |
| METZGER | 53035719 |
| METZGER | 53035812 |
| METZGER | 53035911 |
| METZGER | 83035812 |
| METZGER | 83035911 |
| TRISCAN | 8500 50603 |
| TRISCAN | 8500 50604 |
| TRISCAN | 8500 50607 |
| NK | 5113208 |
| NK | 5113209 |
| NK | 5113210 |
| OPTIMAL | G7-628 |
| OPTIMAL | G7-629 |
| OPTIMAL | G7-866 |
| MAPCO | 19120HPS |
| MAPCO | 19590 |
| MAPCO | 19590HPS |
| MAPCO | 19591 |
| MAPCO | 19591HPS |
| MAPCO | 19593 |
| MAPCO | 19593HPS |
| MAPCO | 59530 |
| MAPCO | 59531 |
| MAPCO | 59591 |
| MOOG | KI-LS-2676 |
| MOOG | MD-LS-0972 |
| MOOG | MD-LS-1117 |
| MOOG | MD-LS-1127 |
| SIDEM | 51061 |
| SIDEM | 51063 |
| SIDEM | 81068 |
| SIDEM | 81069 |
| MEYLE | 35-16 060 0001 |
| MEYLE | 35-16 060 0002 |
| MEYLE | 35-16 060 0021/HD |
| JAPANPARTS | SI-303R |
| JAPANPARTS | SI-305 |
| JAPANPARTS | SI-K52R |
| TRW | JTS193 |
| TRW | JTS194 |
| TRW | JTS237 |
| OCAP | 0504439 |
| OCAP | 0583801 |
| KAVO PARTS | SLS-4504 |
| KAVO PARTS | SLS-4506 |
| A.B.S. | 260075 |
| A.B.S. | 260196 |
| BIRTH | BD5009 |
| FLENNOR | FL517-H |
| FLENNOR | FL518-H |
| FLENNOR | FL755-H |
| NIPPARTS | J4893007 |
| NIPPARTS | J4963001 |
| NIPPARTS | J4973002 |
| MGA | SA7254 |
| MGA | SA7365 |
| ASHIKA | 106-03-303R |
| ASHIKA | 106-03-305 |
| ASHIKA | 106-0K-K52R |
| FAI | SS760 |
| FAI | SS829 |
| JP GROUP | 3840400189 |
| JP GROUP | 3850500709 |
| KAGER | 85-0110 |
| FIRST LINE | FDL6452 |
| FIRST LINE | FDL6608 |
| FIRST LINE | FDL6947 |
| RTS | 97-08033-1 |
| RTS | 97-08033-2 |
| RTS | 97-98002 |
| NPS | M405A03 |
| BORG & BECK | BDL6452 |
| BORG & BECK | BDL6608 |
| JAPKO | 106303R |
| JAPKO | 106305 |
| JAPKO | 106K52R |
| VEMA | 22052 |
| VEMA | 22699 |
| STARLINE | 20.36.738 |
| STARLINE | 80.16.736 |
| STARLINE | 80.22.736 |
| STARLINE | 80.22.737 |
| CTR | CLKK-2L |
| CTR | CLMZ-2 |
| CTR | CLMZ-3 |
| CTR | CLMZ-4 |
| CTR | KGA2A34170A |
| IR | 56-04736 |
| ITN | 06-628-G7 |
| ITN | 06-866-G7 |