| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Diametru interior [mm] | 10 |
| Dimensiune filet 1 | M10x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M10x1,5 |
| Info 1 | cu accesorii |
| Lungime [mm] | 95 |
| Partea montare | Axa spate dreapta |
| Partea montare | Axa spate stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| NK | 5114733 |
| SBS | 19145114726 |
| SBS | 19145114733 |
| MAPCO | 51829 |
| DITAS | DSR1046 |
| DITAS | A2-5482 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4300217 |
| SPIDAN | 57029 |
| SPIDAN | 57030 |
| RUVILLE | 925441 |
| LEMFORDER | 26775 02 |
| MONROE | L29623 |
| BENDIX | 042981B |
| QUINTON HAZELL | QLS3329S |
| PEX | 12.05.437 |
| DELPHI | TC1325 |
| METZGER | 53007319 |
| METZGER | 83007319 |
| FEBI BILSTEIN | 29459 |
| FEBI BILSTEIN | 29461 |
| TRISCAN | 8500 29623 |
| NK | 5114726 |
| OPTIMAL | G7-998 |
| MAPCO | 51829HPS |
| MOOG | VO-LS-0418 |
| SIDEM | 63564 |
| SIDEM | 63660 |
| SWAG GERMANY | 30 92 9461 |
| BUGIAD | BSP20777 |
| TRW | JTS484 |
| VAICO | V10-7256 |
| KAMOKA | 9963564 |
| KAMOKA | 9963660 |
| OCAP | 0504378 |
| A.B.S. | 260341 |
| BIRTH | BX5046 |
| BIRTH | BX5076 |
| FLENNOR | FL887-H |
| SASIC | 9005094 |
| FAI | SS2401 |
| FAI | SS2611 |
| JP GROUP | 1150500100 |
| KAGER | 85-0305 |
| KAWE | FL887-H |
| TOPRAN GERMANY | 110 062 |
| MALO | 174022 |
| AUTOMEGA | 3050504651K0K |
| ORIGINAL IMPERIUM | 37518 |
| BLUE PRINT | ADV188503 |
| FIRST LINE | FDL6733 |
| COMLINE | CSL7095 |
| RTS | 97-05348 |
| ASHUKI | 183-507 |
| BORG & BECK | BDL6733 |
| VEMA | 22850 |
| FORTUNE LINE | FZ7608 |
| DJ PARTS | DL1380 |
| DEEZA | AD-L127 |
| METALCAUCHO | 04967 |
| STC | T404967 |
| RIW | VW4015 |
| FORMPART | 1108026 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |
| QWP | WSS520 |
| REINWEG | 73225 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.03.015 |
| PREMIERE | FDB.525 |