| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet 1 | MM10X1.5R |
| Lungime 1 [mm] | 95 |
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465R |
| VOLKSWAGEN | 1KO505465R |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MAPCO | 51829 |
| RUVILLE | 925441 |
| LEMFORDER | 26775 02 |
| QUINTON HAZELL | QLS3329S |
| PEX | 12.05.437 |
| DELPHI | TC1325 |
| FEBI BILSTEIN | 29459 |
| FEBI BILSTEIN | 29461 |
| TRISCAN | 8500 29623 |
| OPTIMAL | G7-998 |
| MOOG | VO-LS-0418 |
| MEYLE | 116 060 0023 |
| MEYLE | 116 060 0023/S |
| SWAG GERMANY | 30 92 9461 |
| TRW | JTS484 |
| VAICO | V10-7256 |
| OCAP | 0504378 |
| FIRST LINE | FDL6733 |
| RTS | 97-05348 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |
| QWP | WSS520 |
| REINWEG | 73225 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |