| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara stabilizatoare |
| Info 1 | cu accesorii |
| Partea montare | pe ambele parti |
| Partea montare | puntea spate |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465C |
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465C |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465C |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465K |
| SKODA (SVW ) | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| VW (FAW) | 1K0505465K |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| LEMFORDER | 26775 02 |
| TRW | JTS484 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |