| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Diametru 1 [mm] | 10 |
| Diametru 3 [mm] | 12 |
| Dimensiune filet 1 | M10x1.5 |
| Lungime [mm] | 95 |
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465C |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465K |
| VAG | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MAPCO | 51829 |
| SPIDAN | 57030 |
| RUVILLE | 925441 |
| LEMFORDER | 26775 02 |
| MONROE | L29623 |
| QUINTON HAZELL | QLS3329S |
| DELPHI | TC1325 |
| METZGER | 53007319 |
| FEBI BILSTEIN | 29459 |
| FEBI BILSTEIN | 29461 |
| OPTIMAL | G7-998 |
| MAPCO | 51829HPS |
| SIDEM | 63660 |
| MEYLE | 116 060 0023 |
| MEYLE | 116 060 0023/S |
| SWAG GERMANY | 30 92 9461 |
| TRW | JTS484 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 37518 |
| FIRST LINE | FDL6733 |
| RTS | 97-05348 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |
| QWP | WSS520 |
| REINWEG | 73225 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |