| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Diametru exterior | 33,5 |
| Diametru interior [mm] | 10 |
| Filet exterior (mm) | M10 x 1,5 |
| Lungime [mm] | 95,5 |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465AA |
| AUDI | 1K0505465AAS1 |
| AUDI | 1K0505465C |
| AUDI | 1K0505465CS1 |
| AUDI | 1K0505465D |
| AUDI | 1K0505465DS1 |
| AUDI | 1K0505465H |
| AUDI | 1K0505465HS1 |
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465JS1 |
| AUDI | 1K0505465K |
| AUDI | 1K0505465KS1 |
| AUDI | 1K0505465L |
| AUDI | 1K0505465LS1 |
| SEAT | 1K0505465AA |
| SEAT | 1K0505465AAS1 |
| SEAT | 1K0505465C |
| SEAT | 1K0505465CS1 |
| SEAT | 1K0505465D |
| SEAT | 1K0505465DS1 |
| SEAT | 1K0505465H |
| SEAT | 1K0505465HS1 |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465JS1 |
| SEAT | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465KS1 |
| SEAT | 1K0505465L |
| SEAT | 1K0505465LS1 |
| SKODA | 1K0505465AA |
| SKODA | 1K0505465AAS1 |
| SKODA | 1K0505465C |
| SKODA | 1K0505465CS1 |
| SKODA | 1K0505465D |
| SKODA | 1K0505465DS1 |
| SKODA | 1K0505465H |
| SKODA | 1K0505465HS1 |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465JS1 |
| SKODA | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465KS1 |
| SKODA | 1K0505465L |
| SKODA | 1K0505465LS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AAS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465CS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465D |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465DS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465H |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465HS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465JS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465KS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465L |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465LS1 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465R |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465RS1 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MAPCO | 51829 |
| SPIDAN | 57029 |
| LEMFORDER | 26775 02 |
| MONROE | L29623 |
| BENDIX | 042981B |
| PEX | 12.05.437 |
| METZGER | 53007319 |
| METZGER | 83007319 |
| OPTIMAL | G7-998 |
| SIDEM | 63660 |
| MEYLE | 116 060 0023/S |
| SWAG GERMANY | 30 92 9461 |
| FLENNOR | FL887-H |
| AUTOMEGA | 3050504651K0K |
| FIRST LINE | FDL6733 |
| RTS | 97-05348 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |
| REINWEG | 73225 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.03.015 |
| PREMIERE | FDB.525 |