| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara stabilizatoare |
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465AA |
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465K |
| AUDI | 1K0505465R |
| SEAT | 1K0505465AA |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465R |
| SKODA | 1K0505465AA |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465R |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465R |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| LEMFORDER | 26775 02 |
| QUINTON HAZELL | QLS3329S |
| PEX | 12.05.437 |
| DELPHI | TC1325 |
| FEBI BILSTEIN | 29459 |
| TRISCAN | 8500 29623 |
| NK | 5114726 |
| OPTIMAL | G7-998 |
| MOOG | VO-LS-0418 |
| SIDEM | 63660 |
| MEYLE | 116 060 0023 |
| TRW | JTS484 |
| OCAP | 0504378 |
| A.B.S. | 260341 |
| TOPRAN GERMANY | 110 062 |
| RTS | 97-05348 |
| TALOSA | 50-03633 |
| STARLINE | 12.27.736 |
| ITN | 06-998-G7 |
| QWP | WSS520 |
| REINWEG | 73225 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |