| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar bucati pe osie | 2 |
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0505465C |
| AUDI | 1K0505465J |
| AUDI | 1K0505465K |
| SEAT | 1K0505465C |
| SEAT | 1K0505465J |
| SEAT | 1K0505465K |
| SKODA | 1K0505465C |
| SKODA | 1K0505465J |
| SKODA | 1K0505465K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465C |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465J |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465K |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MAPCO | 51829 |
| QUINTON HAZELL | QLS3329S |
| DELPHI | TC1325 |
| METZGER | 53007319 |
| MAPCO | 51829HPS |
| BIRTH | BX5076 |
| KAGER | 85-0305 |
| QWP | WSS520 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505465AA |