| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet | M12x1.5 |
| Partea montare | punte fata |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0411315B |
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315B |
| SEAT | 1K0411315D |
| SEAT | 1K0411315J |
| SEAT | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315B |
| SKODA | 1K0411315D |
| SKODA | 1K0411315J |
| SKODA | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315P |
| SKODA | 1K0411315R |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315B |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315R |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 57028 |
| RUVILLE | 925437 |
| LEMFORDER | 26774 01 |
| MONROE | L29621 |
| QUINTON HAZELL | QLS3328S |
| PEX | 12.05.547 |
| FEBI BILSTEIN | 24122 |
| TRISCAN | 8500 29621 |
| NK | 5114723 |
| OPTIMAL | G7-1018 |
| MAPCO | 51825 |
| MOOG | VO-LS-1870 |
| SIDEM | 63563 |
| MEYLE | 116 060 0020/HD |
| TRW | JTS483 |
| OCAP | 0504283 |
| A.B.S. | 260016 |
| MGA | SA5266 |
| SASIC | 2306010 |
| FAI | SS2400 |
| BLUE PRINT | ADV188502 |
| FIRST LINE | FDL6732 |
| RTS | 97-05337 |
| BORG & BECK | BDL6732 |
| FRAP | 2474 |
| DEEZA | AD-L125 |
| TALOSA | 50-09746 |
| STARLINE | 12.27.735 |
| IR | 56-09968 |
| IR | 57-01983 |
| ITN | 06-1018-G7 |
| QWP | WSS496 |
| REPSTAR | RPS VW02604007 |
| REINWEG | 73226 |