| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Partea montare | punte fata |
| Pt. cod original (OE) | 1K0411315P |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| AUDI | 1K0411315P |
| SEAT | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315P |
| SKODA | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315P |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| QUINTON HAZELL | QLS3328S |
| DELPHI | TC1315 |
| FEBI BILSTEIN | 24122 |
| MOOG | VO-LS-1870 |
| MEYLE | 116 060 0020/HD |
| TRW | JTS483 |
| OCAP | 0504283 |
| MALO | 17439 |
| FRAP | 2474 |
| IR | 56-09968 |
| IR | 57-01983 |
| QWP | WSS496 |