| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara stabilizatoare |
| Diametru [mm] | 19 |
| Dimensiune filet | MM12X1.5 RHT |
| Lungime 1/Lungime 2 [mm] | 336 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0411315D |
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| AUDI | 1K0411315P |
| SEAT | 1J0411315D |
| SEAT | 1K0411315D |
| SEAT | 1K0411315J |
| SEAT | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315P |
| SKODA | 1J0411315D |
| SKODA | 1K0411315D |
| SKODA | 1K0411315J |
| SKODA | 1K0411315K |
| VAG | 1J0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1J0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 46045 |
| SPIDAN | 57028 |
| RUVILLE | 915768 |
| RUVILLE | 925437 |
| LEMFORDER | 25885 01 |
| LEMFORDER | 26774 01 |
| MONROE | L29621 |
| MONROE | L29628 |
| BENDIX | 042453B |
| BENDIX | 042803B |
| QUINTON HAZELL | QLS3328S |
| QUINTON HAZELL | QLS3332S |
| PEX | 12.05.458 |
| PEX | 12.05.547 |
| DELPHI | TC1040 |
| DELPHI | TC1315 |
| METZGER | 53004211 |
| METZGER | 53005811 |
| METZGER | 53007618 |
| METZGER | 83007618 |
| FEBI BILSTEIN | 19296 |
| FEBI BILSTEIN | 24122 |
| TRISCAN | 8500 29621 |
| TRISCAN | 8500 29628 |
| NK | 5114723 |
| NK | 5114752 |
| OPTIMAL | G7-1018 |
| OPTIMAL | G7-692 |
| MAPCO | 49793 |
| MAPCO | 51825 |
| MAPCO | 51825HPS |
| MAPCO | 53825HPS |
| MAPCO | 59852 |
| MOOG | VO-LS-1870 |
| MOOG | VO-LS-2406 |
| SIDEM | 63462 |
| SIDEM | 63563 |
| MEYLE | 116 060 0011/HD |
| MEYLE | 116 060 0020/HD |
| MEYLE | 116 060 0032 |
| SWAG GERMANY | 30 91 9296 |
| SWAG GERMANY | 32 92 4122 |
| TRW | JTS394 |
| TRW | JTS483 |
| VAICO | V10-7254 |
| VAICO | V10-7255 |
| QH Benelux | QLS3328S |
| QH Benelux | QLS3332S |
| OCAP | 0504283 |
| OCAP | 0591386 |
| BIRTH | BS1386 |
| BIRTH | BX0008 |
| FLENNOR | FL0907-H |
| FLENNOR | FL581-H |
| MGA | SA5266 |
| MGA | SA8361 |
| KAWE | FL0907-H |
| KAWE | FL581-H |
| BLUE PRINT | ADV188502 |
| FIRST LINE | FDL6556 |
| FIRST LINE | FDL6556HD |
| FIRST LINE | FDL6732 |
| RTS | 97-05337 |
| RTS | 97-05345-2 |
| RTS | 97-90947-2 |
| STARLINE | 12.27.735 |
| STARLINE | 12.50.737 |
| IR | 56-03756 |
| IR | 56-09968 |
| IR | 57-01983 |
| ITN | 06-1018-G7 |
| ITN | 06-692-G7 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.03.047L |
| QWP | WSS496 |
| QWP | WSS561 |
| REPSTAR | RPS VW02604007 |
| REINWEG | 73226 |
| REINWEG | 74115 |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315R |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.03.016 |
| PREMIERE | FDB.503 |
| STARLINE | 38.43.705 |