| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0411315B |
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315E |
| AUDI | 1K0411315G |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| AUDI | 1K0411315P |
| AUDI | 1K0411315R |
| AUDI | 5Q0411315A |
| AUDI | 5Q0411315B |
| SEAT | 1K0411315B |
| SEAT | 1K0411315D |
| SEAT | 1K0411315E |
| SEAT | 1K0411315G |
| SEAT | 1K0411315J |
| SEAT | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315P |
| SEAT | 1K0411315R |
| SEAT | 5Q0411315A |
| SEAT | 5Q0411315B |
| SKODA | 1K0411315B |
| SKODA | 1K0411315D |
| SKODA | 1K0411315E |
| SKODA | 1K0411315G |
| SKODA | 1K0411315J |
| SKODA | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315P |
| SKODA | 1K0411315R |
| SKODA | 5Q0411315A |
| SKODA | 5Q0411315B |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315B |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315E |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315G |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315R |
| VOLKSWAGEN | 5Q0411315A |
| VOLKSWAGEN | 5Q0411315B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MONROE | L29621 |
| QUINTON HAZELL | QLS3328S |
| PEX | 12.05.437 |
| METZGER | 53007618 |
| FEBI BILSTEIN | 24122 |
| NK | 5114723 |
| MOOG | VO-LS-1870 |
| MEYLE | 116 060 0020/HD |
| OCAP | 0504378 |
| A.B.S. | 260341 |
| FLENNOR | FL0907-H |
| TOPRAN GERMANY | 110 062 |
| TOPRAN GERMANY | 110 135 |
| FIRST LINE | FDL6732 |
| IR | 56-09968 |
| IR | 57-01983 |