| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara stabilizatoare |
| Partea montare | pe ambele parti |
| Partea montare | punte fata |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0411315B |
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315E |
| AUDI | 1K0411315G |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| AUDI | 1K0411315P |
| AUDI | 1K0411315R |
| AUDI | 5Q0411315A |
| AUDI | 5Q0411315B |
| SEAT | 1K0411315B |
| SEAT | 1K0411315D |
| SEAT | 1K0411315E |
| SEAT | 1K0411315G |
| SEAT | 1K0411315J |
| SEAT | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315P |
| SEAT | 1K0411315R |
| SEAT | 5Q0411315A |
| SEAT | 5Q0411315B |
| SKODA | 1K0411315B |
| SKODA | 1K0411315D |
| SKODA | 1K0411315E |
| SKODA | 1K0411315G |
| SKODA | 1K0411315J |
| SKODA | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315P |
| SKODA | 1K0411315R |
| SKODA | 5Q0411315A |
| SKODA | 5Q0411315B |
| SKODA (SVW ) | 1K0411315D |
| SKODA (SVW ) | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315B |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315E |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315G |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315R |
| VOLKSWAGEN | 5Q0411315A |
| VOLKSWAGEN | 5Q0411315B |
| VW (FAW) | 1K0411315D |
| VW (FAW) | 1K0411315K |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SIDEM | 63563 |
| TRW | JTS483 |
| STARLINE | 12.27.735 |
| ITN | 06-1018-G7 |
| REPSTAR | RPS VW02604007 |
| REINWEG | 73226 |