| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet | M12*1.5 |
| Info 1 | cu accesorii |
| Lungime [mm] | 335 |
| Vehicul cu volan pe stanga/dreapta | pentru volan pe stanga/dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0411315B |
| AUDI | 1K0411315D |
| AUDI | 1K0411315E |
| AUDI | 1K0411315G |
| AUDI | 1K0411315J |
| AUDI | 1K0411315K |
| AUDI | 1K0411315P |
| SEAT | 1K0411315B |
| SEAT | 1K0411315D |
| SEAT | 1K0411315E |
| SEAT | 1K0411315G |
| SEAT | 1K0411315J |
| SEAT | 1K0411315K |
| SEAT | 1K0411315P |
| SEAT | 1K0411315R |
| SKODA | 1K0411315B |
| SKODA | 1K0411315D |
| SKODA | 1K0411315E |
| SKODA | 1K0411315G |
| SKODA | 1K0411315J |
| SKODA | 1K0411315K |
| SKODA | 1K0411315P |
| VAG | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315B |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315D |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315E |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315G |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315J |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315K |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315P |
| VOLKSWAGEN | 1K0411315R |
| VW (FAW) | 1K0411315D |
| VW (FAW) | 1K0411315J |
| VW (SVW) | 1K0411315D |
| VW (SVW) | 1K0411315J |
| VW (SVW) | 1KD411315 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| DITAS | DSR1045 |
| DITAS | A2-5481 |
| SPIDAN | 57028 |
| RUVILLE | 925437 |
| LEMFORDER | 26774 01 |
| MONROE | L29621 |
| BENDIX | 042453B |
| QUINTON HAZELL | QLS3328S |
| PEX | 12.05.547 |
| DELPHI | TC1315 |
| METZGER | 53007618 |
| METZGER | 83007618 |
| FEBI BILSTEIN | 24122 |
| TRISCAN | 8500 29621 |
| NK | 5114723 |
| OPTIMAL | G7-1018 |
| MAPCO | 51825 |
| MAPCO | 51825HPS |
| MOOG | VO-LS-1870 |
| SIDEM | 63563 |
| MEYLE | 116 060 0020/HD |
| SWAG GERMANY | 32 92 4122 |
| OCAP | 0504283 |
| BLUE PRINT | ADV188502 |
| FIRST LINE | FDL6732 |
| RTS | 97-05337 |
| STARLINE | 12.27.735 |
| IR | 56-09968 |
| IR | 57-01983 |
| ITN | 06-1018-G7 |
| QWP | WSS496 |
| REPSTAR | RPS VW02604007 |
| REINWEG | 73226 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.03.016 |
| PREMIERE | FDB.503 |