| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune filet 1 | M8x1,25 |
| Dimensiune filet 2 | M16x1,5 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Varianta heavy-duty | |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 4F0419811D |
| AUDI | 4F0498811A |
| AUDI (FAW) | 4F0419811D |
| AUDI (FAW) | 4F0422821D |
| AUDI (FAW) | 4F0498811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 19065034786 |
| SBS | 19065034787 |
| KAWE | FL0229-B |
| DENCKERMANN | D130349 |
| DENCKERMANN | D180207 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310190 |
| SPIDAN | 40466 |
| SPIDAN | 40470 |
| SPIDAN | 40479 |
| RUVILLE | 915785 |
| LEMFORDER | 25972 01 |
| LEMFORDER | 27154 01 |
| MONROE | L29141 |
| MONROE | L29218 |
| BENDIX | 040583B |
| BENDIX | 040940B |
| QUINTON HAZELL | QR3334S |
| QUINTON HAZELL | QR3529S |
| PEX | 12.01.084 |
| PEX | 12.01.254 |
| DELPHI | TA2383 |
| DELPHI | TA2395 |
| METZGER | 51004908 |
| METZGER | 54005518 |
| METZGER | 56004218 |
| FEBI BILSTEIN | 21840 |
| FEBI BILSTEIN | 31496 |
| FEBI BILSTEIN | 39077 |
| FEBI BILSTEIN | 39951 |
| TRISCAN | 8500 29141 |
| TRISCAN | 8500 29218 |
| NK | 5034786 |
| NK | 5034787 |
| OPTIMAL | G1-1330 |
| OPTIMAL | G2-1070 |
| OPTIMAL | G8-560 |
| MAPCO | 59707HPS |
| MAPCO | 59707OES |
| MOOG | AU-AX-4712 |
| MOOG | AU-ES-3839 |
| SIDEM | 37010 |
| SIDEM | 37138 |
| SIDEM | 37625 |
| SWAG GERMANY | 30 92 1840 |
| SWAG GERMANY | 30 93 9951 |
| SWAG GERMANY | 32 93 1496 |
| SWAG GERMANY | 32 93 9077 |
| TRW | JAR988 |
| TRW | JTE1023 |
| VAICO | V10-0647 |
| VAICO | V10-0671 |
| VAICO | V10-0704 |
| QH Benelux | QR3529S |
| KAMOKA | 9937010 |
| KAMOKA | 9937138 |
| OCAP | 0183141 |
| OCAP | 0602326 |
| A.B.S. | 230707 |
| A.B.S. | 240437 |
| BIRTH | AX6948 |
| BIRTH | TD5008 |
| FLENNOR | FL0969-C |
| SASIC | 7676051 |
| SASIC | 7776077 |
| FAI | SS5606 |
| JP GROUP | 1144602600 |
| KAGER | 41-0569 |
| KAWE | FL0969-C |
| TOPRAN GERMANY | 112 013 |
| TOPRAN GERMANY | 113 421 |
| AUTOMEGA | 3041908118E0B |
| FIRST LINE | FTR5256 |
| FIRST LINE | FTR5359 |
| RTS | 91-05996 |
| RTS | 92-05987 |
| ASHUKI | 195-187A |
| BORG & BECK | BTR5256 |
| BORG & BECK | BTR5359 |
| FRAP | 1648 |
| FRAP | 3035 |
| FRAP | 4020 |
| VEMA | 23052 |
| FORTUNE LINE | FZ2212 |
| DEEZA | AD-A122 |
| RIW | AU2217 |
| RIW | AU3005 |
| FORMPART | 1101006 |
| FORMPART | 1107029 |
| STARLINE | 12.54.720 |
| STARLINE | 12.54.730 |
| ITN | 06-1070-G2 |
| ITN | 06-1330-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.014 |
| QWP | WSS1129 |
| QWP | WSS769 |
| REINWEG | 72846 |
| VOLKSWAGEN | 4F0498811A |
| PREMIERE | FDR.566 |