| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Material | metal |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VAG | 4B0419811G |
| VAG | 4B0419811J |
| VAG | 4B0419811Q |
| VAG | 4D0419811J |
| VAG | 4F0419811A |
| VAG | 4F0419811C |
| VAG | 4F0419811D |
| VAG | 4F0498811A |
| VAG | 4F0498811ASK |
| VAG | 8B0419811G |
| VAG | 8E0419811 |
| VAG | 8E0419811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 40466 |
| RUVILLE | 915785 |
| LEMFORDER | 25863 01 |
| LEMFORDER | 25972 01 |
| BENDIX | 040583B |
| QUINTON HAZELL | QR3334S |
| PEX | 12.01.254 |
| FEBI BILSTEIN | 21840 |
| FEBI BILSTEIN | 39077 |
| TRISCAN | 8500 29141 |
| NK | 5034786 |
| OPTIMAL | G1-1330 |
| MAPCO | 49707HPS |
| MAPCO | 49707OES |
| MAPCO | 59707OES |
| MOOG | VO-ES-8227 |
| SIDEM | 37138 |
| MEYLE | 116 020 0008/HD |
| SWAG GERMANY | 30 92 1840 |
| TRW | JTE1023 |
| TRW | JTE143 |
| VAICO | V10-0647 |
| OCAP | 0181894 |
| OCAP | 0183141 |
| A.B.S. | 230707 |
| KAGER | 43-0794 |
| FORMPART | 1101006 |
| STARLINE | 12.22.720 |
| STARLINE | 12.23.720 |
| STARLINE | 12.54.720 |
| IR | 53-02294 |
| ITN | 06-1330-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.002 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.014 |
| REPSTAR | RPS AU02606003 |
| QWP | WSS769 |
| QWP | WSS905 |
| REINWEG | 74137 |
| REINWEG | 988647 |
| PREMIERE | FDR.566 |