| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet exterior (mm) | 14 x 1,5 |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 4B0419811G |
| AUDI | 4D0419811J |
| AUDI | 4F0419811C |
| AUDI | 4F0419811D |
| AUDI | 4F0498811A |
| AUDI | 8E0419811 |
| SEAT | 4B0419811G |
| SEAT | 4D0419811J |
| SEAT | 4F0419811C |
| SEAT | 4F0419811D |
| SEAT | 4F0498811A |
| SEAT | 8E0419811 |
| SKODA | 4B0419811G |
| SKODA | 4D0419811J |
| SKODA | 4F0419811C |
| SKODA | 4F0419811D |
| SKODA | 4F0498811A |
| SKODA | 8E0419811 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| LEMFORDER | 25972 01 |
| MONROE | L29141 |
| QUINTON HAZELL | QR3334S |
| METZGER | 54005518 |
| FEBI BILSTEIN | 21840 |
| NK | 5034786 |
| MOOG | AU-ES-3839 |
| MOOG | VO-ES-8227 |
| SIDEM | 37138 |
| SWAG GERMANY | 30 92 1840 |
| TRW | JTE1023 |
| FIRST LINE | FTR5359 |
| STARLINE | 12.54.720 |
| IR | 53-02294 |
| ITN | 06-1330-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.014 |
| QWP | WSS769 |