| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet exterior (mm) | M14 x 1,5 |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 4B0419811G |
| AUDI | 4D0419811J |
| AUDI | 4F0419811C |
| AUDI | 4F0419811D |
| AUDI | 4F0498811A |
| AUDI | 4F0498811ASK |
| AUDI | 8E0419811 |
| SEAT | 4F0419811C |
| SEAT | 4F0498811A |
| SEAT | 4F0498811ASK |
| SKODA | 4F0419811C |
| SKODA | 4F0419811D |
| SKODA | 4F0498811A |
| SKODA | 4F0498811ASK |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 40466 |
| RUVILLE | 915785 |
| LEMFORDER | 25972 01 |
| MONROE | L29141 |
| MONROE | L29145 |
| BENDIX | 040583B |
| QUINTON HAZELL | QR3334S |
| PEX | 12.01.084 |
| PEX | 12.01.254 |
| DELPHI | TA2383 |
| METZGER | 54005518 |
| TRISCAN | 8500 29141 |
| TRISCAN | 8500 29145 |
| NK | 5034786 |
| OPTIMAL | G1-1330 |
| MAPCO | 59707HPS |
| MAPCO | 59707OES |
| MOOG | AU-ES-3839 |
| SIDEM | 37138 |
| SIDEM | 37870 |
| SIDEM | 37871 |
| MEYLE | 116 020 0008/HD |
| MEYLE | 116 030 0028/HD |
| SWAG GERMANY | 30 92 1840 |
| TRW | JTE1023 |
| OCAP | 0181894 |
| OCAP | 0183141 |
| OCAP | 0904509-K |
| FAI | SS5607 |
| JP GROUP | 1144602600 |
| JP GROUP | 1144602609 |
| TOPRAN GERMANY | 112 013 |
| TOPRAN GERMANY | 113 421 |
| AUTOMEGA | 3041908118E0B |
| FIRST LINE | FTR5359 |
| RTS | 91-05966 |
| RTS | 91-05996 |
| BORG & BECK | BTR5359 |
| FRAP | 1648 |
| FRAP | 3035 |
| STARLINE | 12.54.720 |
| ITN | 06-1330-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.014 |
| QWP | WSS769 |
| VOLKSWAGEN | 4F0498811A |