| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune filet | M14 X 1.5 |
| Partea montare | dreapta |
| Partea montare | punte fata |
| Partea montare | stanga |
| Pt. cod original (OE) | 4F0498811A |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 4F0498811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BENDIX | 040583B |
| FEBI BILSTEIN | 21840 |
| OPTIMAL | G1-1330 |
| MAPCO | 59707HPS |
| MOOG | AU-ES-3839 |
| MEYLE | 116 020 0008/HD |
| TRW | JTE1023 |
| OCAP | 0183141 |
| STARLINE | 12.54.720 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.014 |
| QWP | WSS769 |
| VOLKSWAGEN | 4F0498811A |