| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 030109423 |
| AUDI | 030109423B |
| AUDI | 036109423A |
| SEAT | 030109423 |
| SEAT | 030109423B |
| SEAT | 036109423A |
| SKODA | 030109423 |
| SKODA | 030109423B |
| SKODA | 036109423A |
| VOLKSWAGEN | 030109423 |
| VOLKSWAGEN | 030109423B |
| VOLKSWAGEN | 036109423A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BGA | HL6329 |
| TRISCAN | 80-24003 |
| RUVILLE | 265402 |
| FEBI BILSTEIN | 22342 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2342 |
| INA | 420 0098 10 |
| FRECCIA | PI 06-0008 |
| IPD | 45-4010 |
| AUTEX | 955015 |
| CAMPRO | CP40239 |
| MAXGEAR | 17-0047 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006415 |