| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 030109423 |
| AUDI | 030109423B |
| AUDI | 036109423A |
| SEAT | 030109423 |
| SEAT | 030109423B |
| SEAT | 036109423A |
| SKODA | 030109423 |
| SKODA | 030109423B |
| SKODA | 036109423A |
| VOLKSWAGEN | 030109423 |
| VOLKSWAGEN | 030109423B |
| VOLKSWAGEN | 036109423A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AE | FOL102 |
| AE | FOL167 |
| BGA | HL6329 |
| TRISCAN | 80-24003 |
| RUVILLE | 265402 |
| AJUSA | 85007200 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2342 |
| IPD | 45-4010 |
| FAI | BFS127 |
| FAI | BFS127S |
| JP GROUP | 1111400700 |
| AUTEX | 955015 |
| TOPRAN GERMANY | 110 121 |
| AUTOMEGA | 3006400013 |
| AUTOMEGA | 301090423030 |
| CAMPRO | CP40239 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006415 |