| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 12 |
| Inaltime [mm] | 34,5 |
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 030109423 |
| AUDI | 030109423B |
| AUDI | 036109423A |
| AUDI | 036109423D |
| SEAT | 030109423 |
| SEAT | 030109423B |
| SEAT | 036109423A |
| SEAT | 036109423D |
| SKODA | 030109423 |
| SKODA | 030109423B |
| SKODA | 036109423A |
| SKODA | 036109423D |
| VOLKSWAGEN | 030109423 |
| VOLKSWAGEN | 030109423B |
| VOLKSWAGEN | 036109423A |
| VOLKSWAGEN | 036109423D |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 265402 |
| FEBI BILSTEIN | 22342 |
| AJUSA | 85007200 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2342 |
| IPD | 45-4010 |
| AUTEX | 955015 |
| TOPRAN GERMANY | 110 121 |