| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru [mm] | 12 |
| Inaltime [mm] | 34 |
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 030109423 |
| AUDI | 030109423B |
| AUDI | 036109423A |
| AUDI | 059109521B |
| AUDI | 059109521C |
| AUDI | 059109521E |
| OPEL | 640007 |
| OPEL | 640013 |
| OPEL | 640066 |
| OPEL | 90529534 |
| OPEL | 90542632 |
| OPEL | 9128603 |
| SEAT | 030109423 |
| SEAT | 030109423B |
| SEAT | 036109423A |
| SKODA | 030109423 |
| SKODA | 030109423B |
| SKODA | 036109423A |
| VOLKSWAGEN | 030109423 |
| VOLKSWAGEN | 030109423B |
| VOLKSWAGEN | 036109423A |
| VOLKSWAGEN | 059109521B |
| VOLKSWAGEN | 059109521C |
| VOLKSWAGEN | 059109521E |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AE | FOL102 |
| AE | FOL167 |
| BGA | HL5364 |
| BGA | HL6329 |
| RUVILLE | 265301 |
| RUVILLE | 265402 |
| RUVILLE | 265702 |
| FEBI BILSTEIN | 14737 |
| FEBI BILSTEIN | 22342 |
| FEBI BILSTEIN | 22344 |
| AJUSA | 85007200 |
| AJUSA | 85016700 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2342 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2344 |
| SWAG GERMANY | 40 18 0004 |
| INA | 420 0072 10 |
| INA | 420 0082 10 |
| INA | 420 0098 10 |
| CAMPRO | CP40239 |
| CAMPRO | CP42215 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006411 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006415 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006436 |