| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar intrari / iesiri | 1 |
| Numar poli | 2 |
| Tipuri conectoare | SAE |
| Producator | Cod |
|---|---|
| BUICK | 91159996 |
| CADILLAC | 91159996 |
| CHEVROLET | 91159996 |
| DACIA | 215952732 |
| DACIA | 2526180A |
| DACIA | 7700107177 |
| DACIA | 7700113357 |
| DACIA | 7700113357A |
| DACIA | 7700875000 |
| DACIA | 82001541086 |
| DACIA | 8200154186 |
| DACIA | 8200154186A |
| DACIA | 82002008611 |
| DACIA | 8200208611 |
| DACIA | 8200380267 |
| DACIA | 8200405098 |
| DACIA | 8200568671 |
| DACIA | 8200765882 |
| DAEWOO | 91159996 |
| GENERAL MOTORS | 91159996 |
| INFINITI | 2244800QAA |
| INFINITI | 2244800QAC |
| INFINITI | 2244800QAE |
| INFINITI | 224480QAA |
| INFINITI | 224486N011 |
| NISSAN | 2244800QAA |
| NISSAN | 2244800QAC |
| NISSAN | 2244800QAE |
| NISSAN | 224480QAA |
| NISSAN | 224486N011 |
| OPEL | 4408389 |
| OPEL | 4413223 |
| OPEL | 4413233 |
| OPEL | 4432202 |
| OPEL | 93161948 |
| PONTIAC | 91159996 |
| RENAULT | 215952732 |
| RENAULT | 2526180A |
| RENAULT | 7700107177 |
| RENAULT | 7700113357 |
| RENAULT | 7700113357A |
| RENAULT | 7700875000 |
| RENAULT | 82001541086 |
| RENAULT | 8200154186 |
| RENAULT | 8200154186A |
| RENAULT | 82002008611 |
| RENAULT | 8200208611 |
| RENAULT | 8200380267 |
| RENAULT | 8200405098 |
| RENAULT | 8200568671 |
| RENAULT | 8200765882 |
| RENAULT TRUCKS | 2244800Q0A |
| RENAULT TRUCKS | 2244800Q0B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 5DA 749 475-161 |
| HELLA | 5DA 749 475-781 |
| BERU | ZS052 |
| VALEO | 245104 |
| SIDAT | 85.30164 |
| BOSCH | 0 986 221 001 |
| BREMI | 20111 |
| DELPHI | CE20014-12B1 |
| METZGER | 0880200 |
| FEBI BILSTEIN | 21666 |
| MEYLE | 16-14 885 0002 |
| FACET | 9.6332 |
| BOUGICORD | 156200 |
| ERA | 880009 |
| FAE | 80203 |
| MEAT & DORIA | 10300 |
| HOFFER | 8010300 |
| TESLA | CL100 |
| ANGLI | 15065 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 27.00.001 |