| Producator | Cod |
|---|---|
| DACIA | 7700107177 |
| DACIA | 7700113357 |
| DACIA | 7700875000 |
| DACIA | 8200154186 |
| DACIA | 8200208611 |
| DACIA | 8200380267 |
| DACIA | 8200405098 |
| DACIA | 8200568671 |
| DACIA | 8200672564 |
| DACIA | 8200765882 |
| GENERAL MOTORS | 4408389 |
| GENERAL MOTORS | 4413233 |
| GENERAL MOTORS | 4432202 |
| GENERAL MOTORS | 91159996 |
| GENERAL MOTORS | 93161188 |
| GENERAL MOTORS | 93161948 |
| GENERAL MOTORS | 99159996 |
| NISSAN | 2244800Q0A |
| NISSAN | 2244800Q0B |
| NISSAN | 2244800Q0C |
| NISSAN | 2244800QAA |
| NISSAN | 2244800QAB |
| NISSAN | 2244800QAC |
| NISSAN | 2244800QAE |
| NISSAN | 2244800QAH |
| OPEL | 4408389 |
| RENAULT | 2526180A |
| RENAULT | 7700107177 |
| RENAULT | 7700113357 |
| RENAULT | 7700113357A |
| RENAULT | 7700875000 |
| RENAULT | 8200154186 |
| RENAULT | 8200154186A |
| RENAULT | 8200208611 |
| RENAULT | 8200380267 |
| RENAULT | 8200405098 |
| RENAULT | 8200568671 |
| RENAULT | 8200672564 |
| RENAULT | 8200765882 |
| VAUXHALL | 91159996 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BERU | ZS052 |
| LUCAS | DMB804 |
| BREMI | 20111 |
| HB ELPARTS | 19050010 |
| METZGER | 0880200 |
| MAGNETI MARELLI | 060810070010 |
| FEBI BILSTEIN | 21666 |
| TRISCAN | 8860 25004 |
| MAPCO | 80405 |
| SWAG GERMANY | 60 92 1666 |
| FACET | 9.6332 |
| VEMO | V46-70-0001 |
| BBT | IC15100 |
| BOUGICORD | 156200 |
| ERA | 880009 |
| FAE | 80203 |
| MEAT & DORIA | 10300 |
| STANDARD | 12711 |
| STANDARD | IIS010 |
| KAGER | 60-0003 |
| TOPRAN GERMANY | 207 022 |
| HOFFER | 8010300 |
| JANMOR | JM5008 |
| MOBILETRON | CE-28 |
| STARLINE | ED STIC03 |