| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Echipament vehicul | pt. veh. fara distr. aprindere |
| Voltaj [V] | 12 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| GENERAL MOTORS | 91159996 |
| INFINITI | 224470QAA |
| INFINITI | 2244800QAA |
| INFINITI | 2244800QAC |
| INFINITI | 2244800QAE |
| INFINITI | 2244800QAH |
| INFINITI | 224480QAA |
| INFINITI | 224486N011 |
| NISSAN | 224470QAA |
| NISSAN | 2244800QAA |
| NISSAN | 2244800QAC |
| NISSAN | 2244800QAE |
| NISSAN | 2244800QAH |
| NISSAN | 224480QAA |
| NISSAN | 224486N011 |
| OPEL | 4408389 |
| OPEL | 4413223 |
| OPEL | 4413233 |
| OPEL | 91159996 |
| RENAULT | 215952732 |
| RENAULT | 2526180A |
| RENAULT | 7700107177 |
| RENAULT | 7700113357 |
| RENAULT | 7700113357A |
| RENAULT | 7700875000 |
| RENAULT | 82001541086 |
| RENAULT | 8200154186 |
| RENAULT | 8200154186A |
| RENAULT | 82002008611 |
| RENAULT | 8200208611 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BERU | ZS052 |
| BOSCH | 0 986 221 001 |
| BOSCH | 0 986 221 045 |
| VEMO | V46-70-0001 |
| ITN | 04-IC0015 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 27.00.001 |
| MTR | MT1028 |