| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| A se schimba numai In perechi | |
| Bobina aprindere | inclusiv fisa aprinere bujie |
| Bobina aprindere | Tip conector SAE |
| Tipuri conectoare | SAE-Kontaktfeder |
| Producator | Cod |
|---|---|
| NISSAN | 2244800Q0A |
| NISSAN | 2244800Q0B |
| NISSAN | 2244800QAA |
| NISSAN | 2244800QAB |
| NISSAN | 2244800QAE |
| NISSAN | 2244800QAH |
| NISSAN | 224486N011 |
| NISSAN | 7700107177 |
| OPEL | 4408389 |
| OPEL | 4413233 |
| OPEL | 91159996 |
| OPEL | 93161188 |
| RENAULT | 2526180A |
| RENAULT | 7700107177 |
| RENAULT | 7700113357 |
| RENAULT | 7700113357A |
| RENAULT | 7700875000 |
| RENAULT | 8200035420 |
| RENAULT | 8200154186 |
| RENAULT | 8200154186A |
| RENAULT | 8200208611 |
| RENAULT | 8200380267 |
| RENAULT | 8200405098 |
| RENAULT | 8200568671 |
| RENAULT | 8200672564 |
| RENAULT | 8200765882 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 5DA 749 475-161 |
| HELLA | 5DA 749 475-781 |
| NGK | 48002 |
| VALEO | 245104 |
| BOSCH | 0 986 221 001 |
| BOSCH | 0 986 221 045 |
| BREMI | 20111 |
| HB ELPARTS | 19050010 |
| METZGER | 0880200 |
| FEBI BILSTEIN | 21666 |
| MEYLE | 16-14 885 0002 |
| SWAG GERMANY | 60 92 1666 |
| VEMO | V46-70-0001 |
| BBT | IC15100 |
| BOUGICORD | 156200 |
| ERA | 880009 |
| ITN | 04-IC0015 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 27.00.001 |
| MTR | MT1028 |
| STARLINE | ED STIC03 |