| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bobina aprindere | inclusiv fisa aprinere bujie |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar poli | 2 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| DACIA | 8200765882 |
| GENERAL MOTORS | 91159920 |
| GENERAL MOTORS | 91159996 |
| GENERAL MOTORS | 93161188 |
| GENERAL MOTORS | 93161948 |
| GENERAL TRAILERS | IC2210563 |
| NISSAN | 2244800Q0B |
| NISSAN | 2244800QAA |
| NISSAN | 2244800QAB |
| NISSAN | 2244800QAE |
| NISSAN | 2244800QAH |
| NISSAN | 224486N011 |
| OPEL | 04408283 |
| OPEL | 04408389 |
| OPEL | 04408389C |
| OPEL | 04413233 |
| OPEL | 04432202 |
| OPEL | 091159996 |
| OPEL | 4408283 |
| OPEL | 4408389 |
| OPEL | 4408389C |
| OPEL | 4413233 |
| OPEL | 4432202 |
| OPEL | 91159996 |
| RENAULT | 2526180A |
| RENAULT | 7700107177 |
| RENAULT | 7700113357 |
| RENAULT | 7700113357A |
| RENAULT | 7700875000 |
| RENAULT | 8200154186 |
| RENAULT | 8200154186A |
| RENAULT | 8200208611 |
| RENAULT | 8200380267 |
| RENAULT | 8200405098 |
| RENAULT | 8200568671 |
| RENAULT | 8200672564 |
| RENAULT | 8200765882 |
| VAUXHALL | 91159996 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 5DA 749 475-161 |
| HELLA | 5DA 749 475-781 |
| BERU | ZS052 |
| NGK | 48002 |
| LUCAS | DMB804 |
| VALEO | 245104 |
| SIDAT | 85.30164 |
| BOSCH | 0 986 221 001 |
| BOSCH | 0 986 221 045 |
| CHAMPION | BAE409A/245 |
| BREMI | 20111 |
| DELPHI | CE20014-12B1 |
| METZGER | 0880200 |
| MAGNETI MARELLI | 060810070010 |
| FEBI BILSTEIN | 21666 |
| TRISCAN | 8860 25004 |
| MAPCO | 80405 |
| SWAG GERMANY | 60 92 1666 |
| FACET | 9.6332 |
| VEMO | V46-70-0001 |
| BBT | IC15100 |
| BOUGICORD | 156200 |
| ERA | 880009 |
| FAE | 80203 |
| STANDARD | 12711 |
| KAGER | 60-0003 |
| HOFFER | 8010300 |
| TESLA | CL100 |
| JANMOR | JM5008 |
| JANMOR | JM5359 |
| JANMOR | JM5445 |
| FISPA | 85.30164 |
| HUCO | 133800 |
| MOBILETRON | CE-122 |
| MOBILETRON | CE-28 |
| ITN | 04-IC0015 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 27.00.001 |
| MTR | MT1028 |
| STARLINE | ED STIC03 |