| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 91 |
| Numar articol par | 32 92 2760 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | deasupra |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0199868 |
| AUDI | 1K0199868A |
| AUDI | 1K0199868C |
| AUDI | 1K0199868Q |
| SEAT | 1K0199868 |
| SEAT | 1K0199868A |
| SEAT | 1K0199868C |
| SEAT | 1K0199868Q |
| SKODA | 1K0199868 |
| SKODA | 1K0199868A |
| SKODA | 1K0199868C |
| SKODA | 1K0199868Q |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868 |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868A |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868C |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868Q |
| VOLKSWAGEN | 3C0199868B |
| VOLKSWAGEN | 3C0199868C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| METZGER | 8053726 |
| RUVILLE | 325702 |
| RUVILLE | 325703 |
| LEMFORDER | 33150 01 |
| LEMFORDER | 35008 01 |
| LEMFORDER | 35754 01 |
| LEMFORDER | 36230 01 |
| METZGER | 8053709 |
| METZGER | 8053710 |
| FEBI BILSTEIN | 22766 |
| MAPCO | 37873 |
| CORTECO | 80001310 |
| CORTECO | 80001384 |
| CORTECO | 80001964 |
| MEYLE | 100 199 0106 |
| MEYLE | 100 199 0107 |
| MEYLE | 100 199 0162 |
| OCAP | 1225049 |
| OCAP | 1225054 |
| OCAP | 1226070 |
| HUTCHINSON | 594373 |
| HUTCHINSON | 594392 |
| SASIC | 2706065 |
| SASIC | 9001950 |
| JP GROUP | 1132406300 |
| JP GROUP | 1132406400 |
| TOPRAN GERMANY | 110 136 |
| TOPRAN GERMANY | 110 137 |
| METALCAUCHO | 04860 |
| ITN | 11-03-0189 |
| STARLINE | SM 0270 |
| STARLINE | SM 0310 |
| STARLINE | SM 0311 |
| STARLINE | SM 0438 |
| STARLINE | SM 0440 |
| REINWEG | 66850 |
| RINGER | 1120015027 |