| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 92 |
| Lungime exterioara [mm] | 31 |
| Lungime interioara [mm] | 24.5 |
| Partea montare | deasupra |
| Partea montare | punte fata |
| Pt. cod original (OE) | 1K0199868 |
| Tip montare | suport cauciuc-metal |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0199868 |
| AUDI | 1K0199868A |
| AUDI | 1K0199868Q |
| SEAT | 1K0199868 |
| SEAT | 1K0199868A |
| SEAT | 1K0199868Q |
| SKODA | 1K0199868Q |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868 |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868A |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868Q |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FEBI BILSTEIN | 22766 |
| CORTECO | 80001310 |
| CORTECO | 80001384 |
| MEYLE | 100 199 0106 |
| MEYLE | 100 199 0107 |
| MALO | 174173 |
| MALO | 17418 |
| MALO | 174181 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 32422 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 32424 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 37379 |
| STARLINE | SM 0270 |
| STARLINE | SM 0311 |
| STARLINE | SM 0440 |