| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Partea montare | deasupra |
| Partea montare | spate |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0199868A |
| SEAT | 1K0199868A |
| SKODA | 1K0199868 |
| SKODA | 1K0199868A |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868 |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868A |
| VOLKSWAGEN | 1K0199868B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 325702 |
| MEYLE | 100 199 0107 |
| SWAG GERMANY | 32 92 2768 |
| VAICO | V10-1560 |
| SASIC | 9001950 |
| RINGER | 1120015044 |