| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Info 2 | pentru sistem de curatare parbriz |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Numar conexiuni | 2 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip pompa | Pompa duala |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K6955651 |
| AUDI | 1T0955651A |
| BMW | 67128377987 |
| MERCEDES BENZ | 2048660221 |
| MITSUBISHI | 8260A021 |
| SEAT | 1K6955651 |
| SEAT | 1T0955651A |
| SKODA | 1K6955651 |
| SKODA | 1T0955651A |
| SMART | 0000038V001000000 |
| SMART | 2048660221 |
| SMART | 4548600126 |
| SMART | 4548660021 |
| VOLKSWAGEN | 1K6955651 |
| VOLKSWAGEN | 1T0955651A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 8TW 006 847-021 |
| HB ELPARTS | 65451038 |
| VDO | 246-083-002-022G |
| METZGER | 2220008 |
| MAPCO | 90804 |
| MAPCO | 90808 |
| MAPCO | 90810 |
| MEYLE | 100 955 0005 |
| MEYLE | 100 955 0010 |
| SWAG GERMANY | 10 92 6259 |
| VEMO | V10-08-0204 |
| VEMO | V10-08-0205 |
| MEAT & DORIA | 20117 |
| MEAT & DORIA | 20125 |
| JP GROUP | 1198500100 |
| JP GROUP | 1198500600 |
| JP GROUP | 1398500400 |
| TOPRAN GERMANY | 107 819 |
| AUTOMEGA | 3095506511T0A |
| METALCAUCHO | 02059 |
| A.I.C. | 51807 |
| REINWEG | 973741 |
| MTR | MT2108 |