| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Forma carcasa stecher | oval |
| Info 2 | pt. curatare luneta spate |
| Info 2 | pt. curatare parbriz |
| Mod de operare | electric |
| Numar poli | 2 |
| Tip pompa | Pompa duala |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J6955651 |
| AUDI | 1T0955651A |
| BMW | 67128377987 |
| BMW | 8377987 |
| MERCEDES BENZ | 2048660221 |
| MERCEDES BENZ | 2108691021 |
| PORSCHE | 95562817201 |
| SEAT | 1J6955651 |
| SEAT | 1T0955651A |
| SKODA | 1J6955651 |
| SKODA | 1T0955651A |
| SMART | 2048660221 |
| SMART | 2108691021 |
| VOLKSWAGEN | 1J6955651 |
| VOLKSWAGEN | 1T0955651A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 8TW 006 847-021 |
| HB ELPARTS | 65451038 |
| VDO | 246-083-002-022G |
| METZGER | 2220008 |
| FEBI BILSTEIN | 09089 |
| FEBI BILSTEIN | 26259 |
| MAPCO | 90804 |
| MAPCO | 90808 |
| MEYLE | 100 955 0010 |
| SWAG GERMANY | 10 92 6259 |
| SWAG GERMANY | 30 90 9089 |
| BUGIAD | BSP20187 |
| VEMO | V10-08-0204 |
| SEIM | 102461 |
| JP GROUP | 1198500600 |
| MAXGEAR | 45-0011 |
| A.I.C. | 51807 |
| REINWEG | 973741 |
| MTR | MT2108 |