| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Inaltime [mm] | 30 |
| Lungime [mm] | 284 |
| Tip filtru | Filtru carbon activ |
| Latime [mm] | 178,5 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 6447NV |
| CITROËN | 647975 |
| PEUGEOT | 6447KL |
| PEUGEOT | 6447NV |
| PEUGEOT | 647932 |
| PEUGEOT | 647975 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698714 |
| VALEO | 708714 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| KNECHT | LAK 138 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CFA11164 |
| DENSO | DCF071K |
| DELPHI | TSP0325123C |
| TECNOCAR | EC621 |
| MAGNETI MARELLI | 350203063700 |
| FEBI BILSTEIN | 21139 |
| MAPCO | 67414 |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| SOFIMA | S 4111 CA |
| MEYLE | 11-12 320 0000 |
| CLEAN | NC2102CA |
| VEMO | V22-31-1003 |
| MECAFILTER | EKR7097 |
| AC DELCO | PUK1038E |
| MEAT & DORIA | 17117K |
| FILTRON | K1093 |
| FILTRON | K1093A |
| KAGER | 09-0005 |
| WIX FILTERS | WP9113 |
| COMLINE | EKF117A |
| KOLBENSCHMIDT | 50013792 |
| COOPERSFIAAM | PCK8279 |
| FIL FILTER | HCK 7059 |
| ETL | EKF117A |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |