| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Inaltime [mm] | 30,5 |
| Lungime [mm] | 287 |
| Tip filtru | Filtru carbon activ |
| Latime [mm] | 181 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AC | PUK1038E |
| PEUGEOT | 6447KL |
| PEUGEOT | 6447NV |
| PEUGEOT | 6447TJ |
| PEUGEOT | 647932 |
| PEUGEOT | 647941 |
| PEUGEOT | 647975 |
| PEUGEOT | 963608628003 |
| PEUGEOT | E146071 |
| PEUGEOT | E146155 |
| PEUGEOT | E146177 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698714 |
| VALEO | 701014 |
| VALEO | 708714 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CFA11164 |
| DENSO | DCF071K |
| HENGST | E1911LC |
| HENGST | E1911LI |
| HENGST | E2979LC |
| HENGST | E2979LI |
| DELPHI | TSP0325123 |
| DELPHI | TSP0325123C |
| TECNOCAR | EC621 |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| SOFIMA | S 4111 CA |
| CLEAN | NC2102CA |
| MECAFILTER | EKR7097 |
| MECAFILTER | R01 |
| FILTRON | K1093A |
| WIX FILTERS | WP9113 |
| COOPERSFIAAM | PCK8279 |
| ZAFFO | Z446 |
| ZAFFO | ZF446 |
| ETL | EKF117A |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |