| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Grosime [mm] | 30 |
| Lungime [mm] | 285 |
| Material | mangal |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Tip filtru | Filtru carbon activ |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Latime [mm] | 180 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 6447NV |
| CITROËN | 647941 |
| CITROËN | 647975 |
| PEUGEOT | 6447KL |
| PEUGEOT | 647932 |
| PEUGEOT | 647941 |
| PEUGEOT | 647975 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AUTOMEGA | 116479075 |
| QUINTON HAZELL | QFC0096 |
| MANN | CU 2940 |
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698714 |
| VALEO | 701014 |
| VALEO | 708714 |
| BOSCH | 1 987 432 079 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| KNECHT | LAK 138 |
| PURFLUX | AH319 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CF11164 |
| FRAM | CFA11164 |
| DENSO | DCF071K |
| HENGST | E1911LC |
| HENGST | E1911LI |
| HENGST | E2979LC |
| HENGST | E2979LI |
| DELPHI | TSP0325123C |
| MAGNETI MARELLI | 154064187760 |
| MAGNETI MARELLI | 154068882590 |
| MAGNETI MARELLI | 350203063700 |
| OPTIMAL | FC-01626 |
| MAPCO | 67414 |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| CORTECO | 21652548 |
| SOFIMA | S 4111 CA |
| MEYLE | 11-12 320 0000 |
| SWAG GERMANY | 62 92 1139 |
| VEMO | V22-31-1003 |
| MEAT & DORIA | 17117 |
| MEAT & DORIA | 17117K |
| FILTRON | K1093 |
| FILTRON | K1093A |
| JP GROUP | 4128101509 |
| TOPRAN GERMANY | 720 290 |
| FRIGAIR | 1308.5336 |
| AUTOMEGA | 1164790C2 |
| WIX FILTERS | WP9112 |
| WIX FILTERS | WP9113 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013792 |
| NPS | DCF071K |
| FILTERS 4F | 4F 5446P |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF118 |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| ARMAFILT | K-285/175.30 |
| STARLINE | SF KF9126C |
| DREISSNER | K0251 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 165 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |