| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar bucati necesare | 1 |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 647975 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | CU 2940 |
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698714 |
| VALEO | 701014 |
| VALEO | 708714 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| KNECHT | LAK 138 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CFA11164 |
| HENGST | E1911LC |
| HENGST | E2979LC |
| MAGNETI MARELLI | 154068882590 |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| SOFIMA | S 4111 CA |
| MEYLE | 11-12 320 0000 |
| CLEAN | NC2102CA |
| VEMO | V22-31-1003 |
| DENCKERMANN | M110158 |
| MECAFILTER | EKR7097 |
| MEAT & DORIA | 17117 |
| MEAT & DORIA | 17117K |
| FILTRON | K1093A |
| TOPRAN GERMANY | 720 290 |
| WIX FILTERS | WP9113 |
| HOFFER | 17117 |
| OPEN PARTS | CAF2045.11 |
| COMLINE | EKF117A |
| ZAFFO | Z446 |
| ETL | EKF117A |
| FILTERS 4F | 4F 5446P |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF118 |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| STARLINE | SF KF9126C |
| CITROEN | E146177 |
| DREISSNER | K0251 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 165 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |