| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar bucati necesare | 1 |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 6479C2 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | CU 2940 |
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698664 |
| VALEO | 698714 |
| VALEO | 701014 |
| VALEO | 708664 |
| VALEO | 708714 |
| BOSCH | 1 987 432 079 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| KNECHT | LA 138 |
| KNECHT | LAK 138 |
| PURFLUX | AH319 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CF11164 |
| FRAM | CFA11164 |
| HENGST | E1911LC |
| HENGST | E1911LI |
| HENGST | E2979LC |
| DELPHI | TSP0325123 |
| MAGNETI MARELLI | 154064187760 |
| MAGNETI MARELLI | 154068882590 |
| UFI | 53.038.00 |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| CORTECO | 21652548 |
| SOFIMA | S 3038 C |
| SOFIMA | S 4111 CA |
| MEYLE | 11-12 319 0000 |
| MEYLE | 11-12 320 0000 |
| CLEAN | NC2055 |
| VEMO | V22-30-1006 |
| VEMO | V22-31-1003 |
| DENCKERMANN | M110159 |
| MECAFILTER | ELR7097 |
| MEAT & DORIA | 17117 |
| MEAT & DORIA | 17117K |
| MGA | FAH5000 |
| FILTRON | K1093A |
| TOPRAN GERMANY | 720 289 |
| TOPRAN GERMANY | 720 290 |
| FRIGAIR | 1308.5336 |
| WIX FILTERS | WP9113 |
| OPEN PARTS | CAF2045.01 |
| COMLINE | EKF117 |
| MULLER FILTER | FC183 |
| BJP FILTER | KF40-041 |
| ETL | EKF117 |
| FILTERS 4F | 4F 5446P |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| I.F.A. | AB382 |
| ITN | FS1007 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF118 |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| ARMAFILT | K-285/175.30 |
| STARLINE | SF KF9126 |
| STARLINE | SF KF9126C |
| DREISSNER | K0251 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 165 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |