| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru 2 [mm] | 10 |
| Diametru 3 [mm] | 7,89 |
| Diametru carcasa [mm] | 80,4 |
| Inaltime 1 [mm] | 150 |
| Inaltime [mm] | 210 |
| Tip filtru | Filtru conducta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| RENAULT | 7701478546 |
| RENAULT | 7701478547 |
| RENAULT | 8200803830 |
| RENAULT | 8200813237 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| DELPHI | HDF954 |
| PURFLUX | FCS772A |
| FRAM | P10852A |
| HENGST | H342WK |
| MECAFILTER | ELG5393 |
| FILTRON | PP988/3 |
| COOPERSFIAAM | FP5928A |
| ETL | EFF244 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.03.001 |
| TBR | FF1231P/L |