| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 86,5 |
| Inaltime [mm] | 210,5 |
| Tip filtru | Filtru conducta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| RENAULT | 6001552226 |
| RENAULT | 7701070063 |
| RENAULT | 7701478546 |
| RENAULT | 7701478547 |
| RENAULT | 8200803830 |
| RENAULT | 8200813237 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| DELPHI | HDF954 |
| BOSCH | F 026 402 075 |
| KNECHT | KL 781 |
| PURFLUX | FCS772A |
| FRAM | P10852A |
| TECNOCAR | RN326A |
| VAICO | V46-0506 |
| MECAFILTER | ELG5393 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014278 |
| COOPERSFIAAM | FP5928A |
| MULLER FILTER | FN123 |
| MULLER FILTER | FN124 |
| ETL | EFF244 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.03.001 |
| TBR | FF1231P/L |