| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 80 |
| Diametru interior [mm] | 10 |
| Inaltime [mm] | 208 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| RENAULT | 6001552226 |
| RENAULT | 7701478546 |
| RENAULT | 7701478547 |
| RENAULT | 8200803830 |
| RENAULT | 8200803831 |
| RENAULT | 8200813237 |
| RENAULT | 8200947514 |
| RENAULT | 8200947514B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BOSCH | F 026 402 075 |
| PURFLUX | FCS772A |
| FRAM | P10852A |
| HENGST | H342WK |
| TECNOCAR | RN326A |
| CLEAN | DN2702 |
| MECAFILTER | ELG5393 |
| FILTRON | PP988/3 |
| P.B.R. | AG-6167 |
| WIX FILTERS | WF8455 |
| COOPERSFIAAM | FP5928A |