| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru carcasa [mm] | 81 |
| Diametru interior 2 [mm] | 61,5 |
| Diametru simering [mm] | 70 |
| Filet conectare | M16x1,5 |
| Inaltime [mm] | 186 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VOLVO | 1270529 |
| VOLVO | 31262351 |
| VOLVO | 9454805 |
| VOLKSWAGEN | 028127435 |
| VOLKSWAGEN | 028127435A |
| VOLKSWAGEN | 028127435B |
| VOLKSWAGEN | 046127435B |
| VOLKSWAGEN | 074127435A |
| VOLKSWAGEN | 074127435C |
| VOLKSWAGEN | 893127435A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | WK 845/1 |
| BOSCH | 1 457 434 184 |
| PURFLUX | CS456 |
| FRAM | P5651 |
| HENGST | H119WK |
| TECNOCAR | RN111B |
| UFI | 24.379.00 |
| UFI | 24.381.00 |
| SOFIMA | S 4379 NR |
| CLEAN | DN 301 |
| MECAFILTER | ELG5254 |
| FILTRON | PP850 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013075 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013418 |
| ITN | FF1007D/C |
| QWP | WFF172 |
| DREISSNER | F0578 |
| AUTOKARMA | AKS 000 257 |